"Stavíme pro Vás
                        již 15 let."

prekryti-sipka.png

O společnosti

Kdo jsme

Společnost Pmax, s.r.o. je developerská společnost založená v roce 2001. Za dobu své dosavadní existence zrealizovala výstavbu několika set rodinných domů a pozemků pro individuální výstavbu domů. Za svůj cíl si klade výstavbu bydlení v co nejlepší cenové dostupnosti při zachování nároků na kvalitu použitých materiálů a technologii.

Společnost Pmax, s.r.o. se zaměřuje na severní okraj Prahy, kde má dlouhodobě prověřeny dodavatelsko odběratelské vztahy a dokáže tak v tomto regionu svým zákazníkům nabídnout kvalitu za rozumnou cenu. Naší devizou je dobře sehraný tým odborníků, kteří jsou schopni na požadavky klientů reagovat rychle a efektivně.
Společnost Pmax invest a.s. je investiční společnost, která byla založena v roce 2007. Cílem sdružení je zajištění finančních prostředků pro financování větších developerských projektů.

Dosavadní úspěšná spolupráce těchto společností umožnuje realizaci developerských projektů bez nutnosti zajišťování externích zdrojů financování jako například bankovních úvěrů.