novy projekt      Projekt:
 rodinné domy Kostelec

  

   

prekryti-sipka.png

Projekt rodinné domy Kostelec

Detail projektu

Zcela novým projektem v obci Kostelec nad Labem budeme navazovat na již úspěšné realizované projekty výstavby rodinných domů. Bohaté zkušenosti z předchozích projektů budou na maximum zužitkovány nejen k lepším technickým standardům, ale i k pokročilejšímu modelu prodeje.

Projekt bude zahrnovat 49 rodinných domů. K dispozici budou
 kompletní inženýrské sítě v rozsahu - elektřina, rozvod plynu, vodovod a kanalizace, dále obslužné komunikace, veřejné chodníky, úpravy okolí a veřejné osvětlení.  

Řešení domů jsme v rámci nového projektu přepracovali ve spolupráci s již osvědčenou architektonickou kanceláří ADR, s.r.o., která navrhla úspěšný projekt NATURA v Čakovičkách. Výsledkem bude ještě komplexní řešení s nabídkou typů domů, které budou nejlépe odpovídají danému pozemku a požadavkům na moderní a dynamické bydlení.

 
Pokročilejší model prodeje v novém projektu vyplynul z dosavadních preferencí klientů společnosti Pmax, s.r.o. Stejně jako tomu bylo i v předchozích projektech, tak i v novém projektu vyjdeme vstříc klientům, kteří v rámci svých požadavků na bydlení budou potřebovat upravovat námi nabízené dispoziční řešení.

Klienti budou moci upravovat projekty domů, které ještě nebudou ve výstavbě nebo případně i domy ve fázi výstavby u nichž to bude technicky a organizačně možné.

Počítáme i s možností zvolit si případně vlastní finální řešení například koupelnového vybavení, okenních rámů, podlahové krytiny, interiérových dveří a dalších prvků, které budou vybírány dle vlastního vkusu pro pohodlné trvalé bydlení.

Lokalita a okolí

Kostelec nad Labem je klidné město ležící v okrese Mělník, 7 km severozápadně od Brandýsa nad Labem a 12 km od Prahy.

Historické jádro města je od roku 2003 městskou památkovou zónou. Historické centrum obtéká ze severu Labe a z jihu, západu a východu Mlýnský potok. Žijí zde zhruba 4 tisíce obyvatel. Jedná se o bezpečnou lokalitu vhodnou k trvalému bydlení.

Dopravní spojení

Území je velmi dobře napojeno na Prahu (zaměstnání, nákupní střediska) a místní spádová střediska - Neratovice, Mělník, Líbeznice (občanská vybavenost, zdravotnictví, školství). K dispozici je autobusová i vlaková doprava.
  • Automobilem - Například na Metro C Letňany, které je vzdálené jen 12 km se automobilem lze dostat za 15 až 20 minut dle zvolené cesty. Odkaz na mapu je ZDE..
  • Autobusová doprava - Ve městě jsou zastávky do těchto cílů: Praha (dopravce ČSAD střední Čechy), Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Mělník, Neratovice, Všetaty. Autobusy jezdí ve 20 minutových intervalech.
  • Železniční doprava - Ve stanici Kostelec nad Labem jezdí v pracovních dnech 14 osobních vlaků, o víkendech 9 osobních vlaků (linka S23)

 

Občanská vybavenost

Ve městě je k dispozici kompletní občanská vybavenost. Přímo v centru Kostelce je základní škola s družinou, školka, lékaři, obchody, pošta, restaurace. Dále pak v Brandýse n L., který je vzdálený 7km, je nemocnice i kino.

Blízké okolí

Na východní straně obce jsou navrženy plochy pro sport a hromadnou rekreaci, nové fotbalové a dětské hřiště.

Na západní straně obce v návaznosti na vodní tok jsou navrženy plochy pro veřejnou zeleň s rekreační a oddychovou funkcí. U řeky se nabízí možnost rybolovu, procházek v okolních lesích a koupání v nedalekých Probošťských jezerech.


Celková situace

 
projekt Kostelec

  Financování pro naše klienty

Díky úzké spolupráci s pěti největšími bankovními ústavy jsou schopni nabídnout všem klientům ty nejvýhodnější úrokové sazby. V rámci předjednaných benefitů navíc klienti bance nehradí některé standardně účtované poplatky. Aktivně a dlouhodobě spolupracujeme zejména s Hypocentrem od modré pyramidy, Českou spořitelnou a.s., také s Komerční a Hypoteční bankou.

Smlouvy uzavřené mezi naší společností a klientem jsou samozřejmě přizpůsobené a prověřené pro snadné financování se všemi bankovními domy v ČR.

​Ve spolupráci s naším osvědčeným hypotečním makléřem vám nabízíme službu zajištění nejvýhodnější hypotéky odpovídající vašim možnostem a potřebám. Ušetříte tak svůj čas a získáte velmi výhodné podmínky pro financování Vašeho domova. 

Pro více informací, nebo osobní schůzku ohledně financování kontaktujte:                  Renata Březinová
                                                         generální reprezentant                                                                        606 874 167
                                                      renata.brezinova@mpss.cz
  Například top balíček:

Zdarma zpracování ocenění pro obchody s 3-letou a delší fixací.

Zdarma návrh na vklad zástavního práva pro obchody s 3-letou a delší fixací.

Zdarma zpracování HÚ pro obchody s 3-letou a delší fixací.

ÚS pro hypoteční úvěr do LTV 90% sazba 1,79% pro HÚ s fixací 3,4,5,6 a 7 let bez vlivu ŽP, úrokového bonusu a výše domicilace nad LTV 90% sazba 2,79 % pro HÚ s fixací 3,4,5,6 a 7 let bez vlivu ŽP, úrokového bonusu a výše domicilace bude vždy podmínkou pro uplatnění benefitů, o její výši rozhoduje schvalovatel obchodu

Upozornění - v případě schválených benefitů určených pouze pro primární produkci a prodejce v podobě 3. strany developera není možné slibovat jiným třetím stranám stejné nebo lepší podmínky.
   
                        


 

Postup koupě

Ceník  Projekt Kostelec -  bude zveřejněm 1. 4. 2019

ikona
 
1. Výběr a prohlídka
Zaujala Vás nabídka konkrétního domu? Chtěl byste získat více informací? O svém zájmu o vybraný dům z naší nabídky nás můžete informovat telefonicky, emailem nebo osobní návštěvou naší kanceláře.
 
4. Smlouva o dílo (dále jen SoD)
Tato smlouva je nezbytná pro upřesnění podmínek a náležitostí výstavby domu a následného toku prostředků dle jednotlivých etap. Smlouva se uzavírá se společností PMAX, s.r.o.


 
 
2. Rezervační smlouva (dále jen RS)
Jestliže se rozhodnete pro koupi Vámi vybraného domu, uzavřeme s Vámi Rezervační smlouvu. Rezervační poplatek je ve výši 115.000,- Kč včetně DPH je zasílán na účet společnosti Pmax, s.r.o. a to ve sjednané lhůtě. Poplatek je započítáván do kupní ceny. V opačném případě bude dům vrácen do nabídky volných domů nebo nabídnut dalšímu zájemci v pořadí.
 
5. Návrh platebních podmínek pro výstavbu RD
a) 10% při dokončení základové desky.
b) 20% při dokončení nosných konstrukcí stavby.
c) 30% při dokončení hrubé stavby.
d) 15% při dokončení hrubých instalací.
e) 10% při dokončení omítek, obkladů a dlažeb.
f)   5% při předání dokončené stavby.
3. Kupní smlouva (KS)
Dalším krokem po podpisu rezervační smlouvy je KS na koupi pozemku. Tato smlouva se podepisuje obvykle společně se smlouvou o dílo, ve které je specifikace postupu výstavby domu a platební podmínky uvolňování prostředků dle jednotlivých etap. Jakmile na Vás budou převedena práva k pozemku, můžeme začít s výstavbou domu.
     
Typ domu
č. Domu
Dispozice
Plocha
Pozemek
Parcelní číslo
Cena vč.DPH
Prodej
Stav
Typ A
4+kk+G
147,5 m2
Na prodej
Typ B
5+kk
149,3 m2
Na prodej
Typ E
5+kk
147,9 m2
Na prodej
Ve vystavbě
Typ H
4+kk
148,4 m2
Na prodej