novy projekt      Projekt v přípravě:
 rodinné domy Kostelec

  

   

prekryti-sipka.png

Projekt rodinné domy Kostelec

Detail projektu

Zcela novým projektem v obci Kostelec nad Labem budeme navazovat na již úspěšné realizované projekty výstavby rodinných domů. Bohaté zkušenosti z předchozích projektů budou na maximum zužitkovány nejen k lepším technickým standardům, ale i k pokročilejšímu modelu prodeje.

Projekt bude zahrnovat 49 rodinných domů. K dispozici budou
 kompletní inženýrské sítě v rozsahu - elektřina, rozvod plynu, vodovod a kanalizace, dále obslužné komunikace, veřejné chodníky, úpravy okolí a veřejné osvětlení.  

Řešení domů jsme v rámci nového projektu přepracovali ve spolupráci s již osvědčenou architektonickou kanceláří ADR, s.r.o., která navrhla úspěšný projekt NATURA v Čakovičkách. Výsledkem bude ještě komplexní řešení s nabídkou typů domů, které budou nejlépe odpovídají danému pozemku a požadavkům na moderní a dynamické bydlení.

 
Pokročilejší model prodeje v novém projektu vyplynul z dosavadních preferencí klientů společnosti Pmax, s.r.o. Stejně jako tomu bylo i v předchozích projektech, tak i v novém projektu vyjdeme vstříc klientům, kteří v rámci svých požadavků na bydlení budou potřebovat upravovat námi nabízené dispoziční řešení.

Klienti budou moci upravovat projekty domů, které ještě nebudou ve výstavbě nebo případně i domy ve fázi výstavby u nichž to bude technicky a organizačně možné.

Počítáme i s možností zvolit si případně vlastní finální řešení například koupelnového vybavení, okenních rámů, podlahové krytiny, interiérových dveří a dalších prvků, které budou vybírány dle vlastního vkusu pro pohodlné trvalé bydlení.

Lokalita a okolí

Kostelec nad Labem je klidné město ležící v okrese Mělník, 7 km severozápadně od Brandýsa nad Labem a 12 km od Prahy.

Historické jádro města je od roku 2003 městskou památkovou zónou. Historické centrum obtéká ze severu Labe a z jihu, západu a východu Mlýnský potok. Žijí zde zhruba 4 tisíce obyvatel. Jedná se o bezpečnou lokalitu vhodnou k trvalému bydlení.

Dopravní spojení

Území je velmi dobře napojeno na Prahu (zaměstnání, nákupní střediska) a místní spádová střediska - Neratovice, Mělník, Líbeznice (občanská vybavenost, zdravotnictví, školství). K dispozici je autobusová i vlaková doprava.
  • Automobilem - Například na Metro C Letňany, které je vzdálené jen 12 km se automobilem lze dostat za 15 až 20 minut dle zvolené cesty. Odkaz na mapu je ZDE..
  • Autobusová doprava - Ve městě jsou zastávky do těchto cílů: Praha (dopravce ČSAD střední Čechy), Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Mělník, Neratovice, Všetaty. Autobusy jezdí ve 20 minutových intervalech.
  • Železniční doprava - Ve stanici Kostelec nad Labem jezdí v pracovních dnech 14 osobních vlaků, o víkendech 9 osobních vlaků (linka S23)

 

Občanská vybavenost

Ve městě je k dispozici kompletní občanská vybavenost. Přímo v centru Kostelce je základní škola s družinou, školka, lékaři, obchody, pošta, restaurace. Dále pak v Brandýse n L., který je vzdálený 7km, je nemocnice i kino.

Blízké okolí

Na východní straně obce jsou navrženy plochy pro sport a hromadnou rekreaci, nové fotbalové a dětské hřiště.

Na západní straně obce v návaznosti na vodní tok jsou navrženy plochy pro veřejnou zeleň s rekreační a oddychovou funkcí. U řeky se nabízí možnost rybolovu, procházek v okolních lesích a koupání v nedalekých Probošťských jezerech.


Celková situace

 
projekt Kostelec